O Technologiach dla każdego. Ludzkim językiem.

Radzimy jaki sprzęt kupić, czego unikać i na co szkoda wydawać swoich ciężko zarobionych pieniędzy. Wyszukujemy najlepsze aplikacje, gry i programy, a także pokazujemy jak z nich korzystać.

Pomagamy, bo sami wciąż lubimy szukać sprzętu idealnego!

 

Redakcja Technorady

 

Krzysztof Kurek

Krzysztof Kurek

Dziennikarz radiowy z 19 letnim stażem. Między innymi twórca audycji Technologika w Radiu Zet o gadżetach elektronicznych. Wielbiciel smartfonów, dobrych seriali i zakochany ojciec dwóch córek. Pomysłodawca serwisu Technorady.

Artykuły Krzyśka

Robert Wojno

Robert Wojno

Dziennikarz technologiczny, specjalista od treści internetowych i content marketingu. Był redaktorem naczelnym największego przewodnika po programach – Softonic. Fan, ale nie fanboy Apple i miłośnik wszelkiego rodzaju gadżetów. W jego domu tylko lodówka nie ma (jeszcze) połączenia z Internetem.

Artykuły Roberta

Paweł Okopień

Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości, spec od telewizorów.

Artykuły Pawła

 

Oferta Reklamowa

 

Firmy zainteresowane reklamą na naszej stronie zapraszamy serdecznie do współpracy. Oferujemy szeroki wachlarz produktów reklamowych.

 
Display advertising

Oferujemy możliwość reklamowania się za pośrednictwem bannerów umieszczonych na www.technorady.pl Możemy zaproponować szeroki wachlarz formatów oraz pozycji.

Reklama natywna

Oferujemy szeroki wachlarz reklamy natywnej w postaci artykułów, testów, recenzji oraz porad. Nasze teksty trafiają do szerokiego grona czytelników, zainteresowanych nowymi technologiami.

Reklama niestandardowa

Masz pomysł na ciekawą akcje reklamową? Pomożemy Ci ją zrealizować. Nie masz pomysłu? Jeszcze lepiej. Stworzymy dla Ciebie coś wyjątkowego, czego nie stosował jeszcze nikt inny.

 

Skontaktuj się z nami

 

Napisz do nas