Thule Subterra Duffel 60L – to wielka torba podróżna ze specjalnymi komorami na buty, kosmetyki i dokumenty. Swobodnie można polecieć z nią na trening, łyżwy, basen lub wycieczkę po Europie. Sprawdź jak spisała się w podróży z nami na Technorady.pl.

Jaka ogromna! – to było moje pierwsze wrażenie po rozpakowaniu Thule Subterra Duffel 60L z szarego kartonu, w którym dotarła do redakcji. Zaskoczył mnie rozmiar, choć w sumie z racji na pojemność, powinienem się właśnie takich gabarytów spodziewać. Torba ma wymiary 34 x 37 x 65 centymetrów. Waży nieco ponad kilogram i jak doskonale się domyślacie pomieści aż 60 litrów bagażu. To ostatnie nie ukrywam, że interesowało mnie najmocniej. Jak poradzę sobie z przenoszeniem tak dużego i ciężkiego bagażu na ramieniu. Bo od wielu lat rzeczy w podróż pakuje głównie do walizek i plecaków.

Przyznać muszę, że Thule Subterra Duffel 60L bardzo łatwo wypełnić. Pakowanie i wyciąganie rzeczy ułatwia szerokie otwarcie. Podwójne zamki rozpinają się w obie strony, dzięki czemu nie ma kłopotu, aby do torby wcisnąć nawet największe pakunki. Buty i duże przedmioty można włożyć osobno do dużych bocznych kieszeni. Zaprojektowano je tak, by łatwo można było nieco zwiększyć lub zmniejszyć objętość bagażu w środku. Producent pomyślał nawet o wewnętrznych pasach, które utrzymają rzeczy na swoim miejscu. Możemy też ścisnąć nimi nasze ubrania i nieco skompresować ich rozmiar. Do dyspozycji mamy wewnętrzną kieszeń z siatki, gdzie umieścimy kosmetyki lub mniejsze akcesoria oraz klucze.

Do torby dostaniemy się nie tylko przez główną komorę. Z boku jest dodatkowy zamek, który daje nam również taką możliwość. To ważne, gdy np. w pociągu chcemy wyjąć książkę lub tablet i umilić sobie dłuższą jazdę. Wiadomo, że nie chcemy w tej sytuacji chwalić się zawartością naszej torby innym współpasażerom. Pochwalić za to muszę projektantów, że zdecydowali się umieścić wiele rączek dookoła torby. Thule Subterra Duffel 60L z każdej strony można więc jakoś chwycić. Ułatwia to umieszczenie jej w miejscach przeznaczonych na bagaż w samolocie lub pociągu. Pasek na ramię jest wyściełany. Nie będzie zatem uciskał, nawet gdy zdecydujemy się szczelnie wypełnić i obciążyć torbę. Fajnie, że przypniemy go do torby w różny sposób. Można dzięki temu lawirować nieco bagażem i układać pakunek wzdłuż lub w poprzek, zależnie od upodobań.

Projektanci pomyśleli o wielu istotnych detalach. W powłoce znalazło się miejsce na plakietkę adresową, która ułatwia identyfikację bagażu. Subterra Duffel możemy kupić w trzech kolorach: klasycznym czarnym, oraz granatowym i czerwonym. Cena obecnie wynosi niespełna 700 złotych.

Thule Subterra Duffel 60L to z pewnością jedna z najlepiej wykonanych tego typu toreb na rynku. Doskonale nadaje się na trening, wypad na łyżwy lub zapakowanie swoich rzeczy nawet na dłuższą podróż. Fani toreb powinni być zachwyceni jego konstrukcją i możliwościami. Noszenie dużego i ciężkiego bagażu na ramieniu ma jednak pewne wady, jeśli chodzi o kręgosłup. Z pewnością Subterra Duffel 60L nie jest rozwiązaniem dla każdego. Thule ma jednak w tej chwili tak bogate portfolio różnych rozwiązań, że nawet najbardziej wybredny znajdzie coś dla siebie.

 

About the Author

Podobne artykuły

GOCLEVER SMART BAND MAXFIT PREMIUM to zaawansowana sportowa opaska. Śledzi naszą aktywność, zbiera...

  QNAP HS-251+ to serwer plików ze złączem HDMI. Możemy podpiąć go bezpośrednio do telewizora i...

Huawei Smart Scale to inteligentna waga, która zapamiętuje pomiary. Możemy w niej stworzyć osobny...