Thule Subterra Duffel 60L – to wielka torba podróżna ze specjalnymi komorami na buty, kosmetyki i dokumenty. Swobodnie można polecieć z nią na trening, łyżwy, basen lub wycieczkę po Europie. Sprawdź jak spisała się w podróży z nami na Technorady.pl.

Jaka ogromna! – to było moje pierwsze wrażenie po rozpakowaniu Thule Subterra Duffel 60L z szarego kartonu, w którym dotarła do redakcji. Zaskoczył mnie rozmiar, choć w sumie z racji na pojemność, powinienem się właśnie takich gabarytów spodziewać. Torba ma wymiary 34 x 37 x 65 centymetrów. Waży nieco ponad kilogram i jak doskonale się domyślacie pomieści aż 60 litrów bagażu. To ostatnie nie ukrywam, że interesowało mnie najmocniej. Jak poradzę sobie z przenoszeniem tak dużego i ciężkiego bagażu na ramieniu. Bo od wielu lat rzeczy w podróż pakuje głównie do walizek i plecaków.

Przyznać muszę, że Thule Subterra Duffel 60L bardzo łatwo wypełnić. Pakowanie i wyciąganie rzeczy ułatwia szerokie otwarcie. Podwójne zamki rozpinają się w obie strony, dzięki czemu nie ma kłopotu, aby do torby wcisnąć nawet największe pakunki. Buty i duże przedmioty można włożyć osobno do dużych bocznych kieszeni. Zaprojektowano je tak, by łatwo można było nieco zwiększyć lub zmniejszyć objętość bagażu w środku. Producent pomyślał nawet o wewnętrznych pasach, które utrzymają rzeczy na swoim miejscu. Możemy też ścisnąć nimi nasze ubrania i nieco skompresować ich rozmiar. Do dyspozycji mamy wewnętrzną kieszeń z siatki, gdzie umieścimy kosmetyki lub mniejsze akcesoria oraz klucze.

Do torby dostaniemy się nie tylko przez główną komorę. Z boku jest dodatkowy zamek, który daje nam również taką możliwość. To ważne, gdy np. w pociągu chcemy wyjąć książkę lub tablet i umilić sobie dłuższą jazdę. Wiadomo, że nie chcemy w tej sytuacji chwalić się zawartością naszej torby innym współpasażerom. Pochwalić za to muszę projektantów, że zdecydowali się umieścić wiele rączek dookoła torby. Thule Subterra Duffel 60L z każdej strony można więc jakoś chwycić. Ułatwia to umieszczenie jej w miejscach przeznaczonych na bagaż w samolocie lub pociągu. Pasek na ramię jest wyściełany. Nie będzie zatem uciskał, nawet gdy zdecydujemy się szczelnie wypełnić i obciążyć torbę. Fajnie, że przypniemy go do torby w różny sposób. Można dzięki temu lawirować nieco bagażem i układać pakunek wzdłuż lub w poprzek, zależnie od upodobań.

Projektanci pomyśleli o wielu istotnych detalach. W powłoce znalazło się miejsce na plakietkę adresową, która ułatwia identyfikację bagażu. Subterra Duffel możemy kupić w trzech kolorach: klasycznym czarnym, oraz granatowym i czerwonym. Cena obecnie wynosi niespełna 700 złotych.

Thule Subterra Duffel 60L to z pewnością jedna z najlepiej wykonanych tego typu toreb na rynku. Doskonale nadaje się na trening, wypad na łyżwy lub zapakowanie swoich rzeczy nawet na dłuższą podróż. Fani toreb powinni być zachwyceni jego konstrukcją i możliwościami. Noszenie dużego i ciężkiego bagażu na ramieniu ma jednak pewne wady, jeśli chodzi o kręgosłup. Z pewnością Subterra Duffel 60L nie jest rozwiązaniem dla każdego. Thule ma jednak w tej chwili tak bogate portfolio różnych rozwiązań, że nawet najbardziej wybredny znajdzie coś dla siebie.

 

About the Author

Podobne artykuły

Thule Chasm to połączenie torby naramiennej i plecaka. Idealny gadżet na weekendowy wypad za miasto...

Jest niewielki, pojemny i odporny na upadki. Nie straszny mu również desz. SanDisk Extreme Portable...

GOCLEVER SMART BAND MAXFIT PREMIUM to zaawansowana sportowa opaska. Śledzi naszą aktywność, zbiera...