Netflix i w drogę

Android, Apple, News  /   /  By Krzysztof Kurek

Netflix się zmienia. Najpopularniejsza platforma do oglądania filmów i seriali wprowadziła właśnie możliwość korzystania ze swoich usług również offline. Oznacza to, że ulubiony serial możemy obejrzeć nawet wtedy, gdy nie mamy połączenia z internetem. 

Wprowadzenie Netflix offline to ważne wydarzenie. Do tej pory twórcy platformy bronili się przed tym rozwiązaniem. Choć od dawna użytkownicy prosili o dodanie takiej możliwości. Netflix wreszcie uległ i wydał dzisiaj aktualizację swojej aplikacji na urządzenia mobilne, która daje możliwość pobrania serialu lub filmu na pamięć urządzenia.

img_0025

Oczywiście nie wszystkie materiały dostępne na platformie będzie można pobrać do pamięci urządzenia. Wynika to z licencji i umów z poszczególnymi partnerami. Materiały, które można ściągnąć i obejrzeć offline mają specjalną ikonkę. Netflix stworzył też specjalną playlistę, gdzie wyświetlają się wszystkie dostępne filmy i seriale. Na liście znalazły się między innymi takie produkcje jak: „The Crown”; „Narcos” czy „Black Mirror”. Usługa działa niezależnie od tego jaki abonament mamy wykupiony w ramach Netflix. Z dostępu offline można skorzystać zarówno na urządzeniach z systemem iOS jak i Android.

img_0027

About the Author

Podobne artykuły

GOCLEVER SMART BAND MAXFIT PREMIUM to zaawansowana sportowa opaska. Śledzi naszą aktywność, zbiera...

Western Digital sprawił miłą niespodziankę na targach CES 2018. Firma zaprezentowała najmniejszą na...

Huawei stworzył z pewnością najlepszego w historii firmy smartfona. Mate 10 Pro w wielu miejscach...