Netflix i w drogę

Android, Apple, News  /   /  By Krzysztof Kurek

Netflix się zmienia. Najpopularniejsza platforma do oglądania filmów i seriali wprowadziła właśnie możliwość korzystania ze swoich usług również offline. Oznacza to, że ulubiony serial możemy obejrzeć nawet wtedy, gdy nie mamy połączenia z internetem. 

Wprowadzenie Netflix offline to ważne wydarzenie. Do tej pory twórcy platformy bronili się przed tym rozwiązaniem. Choć od dawna użytkownicy prosili o dodanie takiej możliwości. Netflix wreszcie uległ i wydał dzisiaj aktualizację swojej aplikacji na urządzenia mobilne, która daje możliwość pobrania serialu lub filmu na pamięć urządzenia.

img_0025

Oczywiście nie wszystkie materiały dostępne na platformie będzie można pobrać do pamięci urządzenia. Wynika to z licencji i umów z poszczególnymi partnerami. Materiały, które można ściągnąć i obejrzeć offline mają specjalną ikonkę. Netflix stworzył też specjalną playlistę, gdzie wyświetlają się wszystkie dostępne filmy i seriale. Na liście znalazły się między innymi takie produkcje jak: „The Crown”; „Narcos” czy „Black Mirror”. Usługa działa niezależnie od tego jaki abonament mamy wykupiony w ramach Netflix. Z dostępu offline można skorzystać zarówno na urządzeniach z systemem iOS jak i Android.

img_0027

About the Author

Podobne artykuły

Western Digital sprawił miłą niespodziankę na targach CES 2018. Firma zaprezentowała najmniejszą na...

Huawei stworzył z pewnością najlepszego w historii firmy smartfona. Mate 10 Pro w wielu miejscach...

Smartfony mają dość duży apetyt na prąd. Często uświadamiamy to sobie w najmniej odpowiednim momencie, np....