A Tiny Game of Pong to kopia klasycznej gry Pong, w którą można zagrać na… zegarku firmy Apple. Jeśli zastanawialiście się jak jeszcze można wykorzystać Apple Watch, to teraz macie odpowiedź. Czy jednak granie na nadgarstku ma sens?

Inteligentne zegarki znalazły zarówno rzesze przeciwników, jak i zwolenników. Pierwsi twierdzą, że to kolejny niepotrzebny gadżet, który na dodatek trzeba ładować i tak na prawdę nie rozwiązuje żadnego problemu. Z kolei zwolennicy takich gadżetów głoszą, że dzięki smartwatchom korzystają mniej z telefonu, są lepiej poinformowani i ogólnie ich życie stało się lepsze. A gra Tiny Game of Pong dostarcza argumentów jednym i drugim.

IMG_6847

Dzięki tej grze, Apple Watch zyskuje kolejną funkcję. Od teraz może stanowić źródło rozrywki, bo można na nim grać. Pong to co prawda niezbyt skomplikowana gra, ale zawsze. Dzięki sterowaniu paletką za pomocą obrotowej koronki uzyskujemy odpowiednią precyzję ruchów. Dzięki temu rozgrywka na tak małym ekranie nie przeszkadza, a nawet dostarcza frajdy.

IMG_6848

Minimalistyczna grafika A Tiny Game of Pong, wiernie przypominająca oryginał sprzed kilku dekad, idealnie nadaje się do małego wyświetlacza Apple Watch. W aplikacji możemy dokupić klasyczny tryb gry oraz inne kolory zestawu, jeśli znudzi nam się standardowy biały. Mamy także możliwość mierzyć się ze znajomymi i bić rekordy. W zupełności wystarczy to do zabicia kilku chwil wolnego czasu.

IMG_6850

Przeciwnicy inteligentnych zegarków zapewne stwierdzą, ze co to za granie na takim małym ekranie. Poza tym A Tiny Game of Pong to odgrzewanie starego kotleta. Żadna tam z Apple Watch konsola i taka gra to tylko kolejny dowód, który pokazuje jak bardzo smartwatche są ludziom wciskane na siłę. Kto ma rację? Tak jak pisałem w mojej recenzji zegarka Apple TUTAJ, sami musicie zdecydować, czy to gadżet dla was i chcecie na niego wydać pieniądze. A Tiny Game of Pong to moim zdaniem ciekawa aplikacja i pokaz kierunku w jakim może rozwinąć się technologia ubieralna.

About the Author

Podobne artykuły

GOCLEVER SMART BAND MAXFIT PREMIUM to zaawansowana sportowa opaska. Śledzi naszą aktywność, zbiera...

Smartfony mają dość duży apetyt na prąd. Często uświadamiamy to sobie w najmniej odpowiednim...

Zalewa nas prawdziwa powódź danych. Wedle szacunków przeciętna rodzina zgromadziła już ponad 4,5TB...