Amazon debiutuje w Polsce. Już 1 września wystartuje sklep internetowy tego największego giganta. Na dzisiejszej konferencji poznaliśmy szczegóły startu oraz polskie ceny Kindle.

Amazon ruszy z pełnowartościowym sklepem internetowym już 1 września. Tydzień później w Polsce dostępne będą usługi Prime, w tym darmowa przesyłka dla subskrybentów, dostęp do serwisu VOD z nowym show Jeremy’ego Clarksona i spółki. Natomiast jeszcze w tym tygodniu w MediaMarkt, Saturn, Tesco, Carrefour, Auchan i wielu innych sklepach pojawią się czytniki Kindle, Tablety Fire i przystawki telewizyjne Fire TV. A także głośnik Amazon Echo z obsługą języka Polskiego Poznaliśmy ich ceny:

Kindle 299 zł
Kindle Paperwhite 499 zł
Kindle Voyage 799 zł
Fire HDX 1599 zł
Fire 7 499 zł
Kids Edition 699 zł
Amazon Fire TV 449 zł
Amazon Fire TV Stick 149 zł
Amazon Echo 799 zł

Niestety wszystkie powyższe informacje są zmyślone. Amazon w Polsce nie debiutuje, a Kindle i pozostałe produkty nie będą dostępne w lokalnych sklepach. Można je zakupić przez zagraniczne strony Amazon z przesyłką do Polski lub przez pośredników. Także żadne usługi nie trafią na razie do Polski. Amazon jedynie przygląda się naszemu rynkowi i oficjalnie nie mówi nic o planach debiutu w naszym kraju. Więcej o dzisiejszej konferencji przeczytacie tutaj: http://bit.ly/1hCu0zq

About the Author

Podobne artykuły

Western Digital sprawił miłą niespodziankę na targach CES 2018. Firma zaprezentowała najmniejszą na...

Smartfony mają dość duży apetyt na prąd. Często uświadamiamy to sobie w najmniej odpowiednim...

Zalewa nas prawdziwa powódź danych. Wedle szacunków przeciętna rodzina zgromadziła już ponad 4,5TB...