Gra o Tron, Dolina Krzemowa i setki innych pozycji z oferty HBO GO, to wszystko wcale nie musi być drogie. Nowa oferta Cyfrowego Polsatu jest tańsza od usługi HBO Now w Stanach Zjednoczonych.

HBO stosuje dość restrykcyjną politykę sprzedaży. Usługa HBO GO, czyli serwis VOD z produkcjami tej stacji oraz setkami filmów, dostępna jest wyłącznie z pakietami internetu lub kanałów telewizyjnych. Do tej pory wiązało się to z dość wysokim abonamentem za cały pakiet.

Tak kształtowała się sytuacja nie tylko w Polsce ale na całym świecie. Dopiero w kwietniu w Stanach Zjednoczonych uruchomiono HBO Now z ofertą stacji. Serwis dostępny wyłącznie dla urządzeń Apple, mieszkańców Ameryki i w dodatku z miesięczną opłatą na poziomie 14,99 dolarów (przy obecnym kursie 54 złote).

Może być taniej i to bez żadnych kruczków. Wyjątkowo atrakcyjna jest nowa oferta Cyfrowego Polsatu. Paczkę kanałów HBO wraz z dostępem do HBO Go można teraz kupić wraz z najniższym pakietem telewizyjnym. Usługi HBO to 20 złotych, a pakiet Rodzinny HD 19,90. Za 39,90 złotych otrzymujemy oprócz usługi HBO Go z której możemy korzystać na 5 urządzeniach, dostęp do HBO HD, HBO 2 HD oraz HBO Comedy HD oraz 74 innych kanałów telewizyjnych, w tym 8 w wysokiej rozdzielczości, a także transmisji z eliminacji Euro 2016 w usłudze ipla.tv.

To ciekawa oferta dla osób, którym przede wszystkim zależy na ofercie HBO, uzupełniona podstawowymi kanałami telewizyjnymi. Dodatkowo przez pierwsze pół roku do dyspozycji mamy jeszcze więcej kanałów. Jeśli mamy już telewizję, to dekoder możemy odstąpić choćby rodzicom, a i tak za 40 złotych nie otrzymamy nigdzie legalnego dostępu do treści z HBO GO. Największą wadą tej oferty jest konieczność podpisania umowy, aż na 24 miesiące.

Jeśli jesteście filmożercami, albo fanami Gry o Tron, a nie chcecie wydawać kroci na telewizję to jest to ciekawe rozwiązanie. Za 40 złotych otrzymujemy, więcej niż Amerykanie w nowej usłudze HBO Now.

About the Author

Podobne artykuły

Zalewa nas prawdziwa powódź danych. Wedle szacunków przeciętna rodzina zgromadziła już ponad 4,5TB...

Polska ma jedne z najniższych cen na rynku usług mobilnych w Europie. Możemy wybierać spośród...

Serwery NAS powstały po to, aby ułatwić tworzenie kopii zapasowych. Ich możliwości wciąż się jednak...