Prosiliśmy Was wczoraj o typowanie, jakim smartfonem zostało zrobione ujęcie na poszczególnych kolażach. Prawidłową kolejność wytypowała tylko jedna osoba. Nie ukrywamy, że dla wielu rezultat był niespodzianką, a z zabawy można wyciągnąć dalsze wnioski.

Porównaliśmy jak robią zdjęcia cztery najważniejsze flagowce tego sezonu. Apple iPhone 6+, Sony Xperia Z3, Samsung Galaxy Note 4 oraz LG G3. Nie ukrywamy, że celowo chcieliśmy zachęcić Was do zabawy. Chcieliśmy zobaczyć, jak bardzo kierujecie się emocjami i osobistymi upodobaniami typując zwycięzców. Cieszy nas, że tak wiele osób poświęciło swój czas i zagłosowało. Z drugiej strony nie dziwi też, że dla wielu wynik okazał się zaskoczeniem. Dlaczego? Oceniajcie sami, my pozwolimy sobie tylko na krótki komentarz.

_DSF8177

Wszystkie, porównane w tym zestawieniu smartfony robią bardzo dobrej jakości zdjęcia. Każdy ma jakieś drobne słabości. Każdy ma też swoje mocne strony. Moglibyśmy pastwić się nad drobiazgami, które różnią aparaty tych smartfonów. Ale bądźmy szczerzy, dla większości klientów nie będą one miały wielkiego znaczenia. Dlatego w tym porównaniu, naszym zdaniem, nie ma zwycięzców ani przegranych. To dobra wiadomość dla klientów, ale słabsza dla producentów. Muszą szukać innych funkcji, którymi chcą się wyróżnić na rynku.

_DSF8180

FOTOWOJNA_06 FOTOWOJNA_07 FOTOWOJNA_05 FOTOWOJNA_04 FOTOWOJNA_03 FOTOWOJNA_02 FOTOWOJNA_08 FOTOWOJNA_01

About the Author

Podobne artykuły

GOCLEVER SMART BAND MAXFIT PREMIUM to zaawansowana sportowa opaska. Śledzi naszą aktywność, zbiera...

Huawei stworzył z pewnością najlepszego w historii firmy smartfona. Mate 10 Pro w wielu miejscach...

Rozwiązania z dziedziny Internetu Rzeczy (Internet of Things, IoT) zdobywają coraz większą...